парфуми1

EcologyЕкологи та науковці Рівненщини запрошують на прес-конференцію
Завтра, 8 червня, відбудеться прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.
Екологи та науковці Рівненщини висловлять власне бачення шляхів збереження навколишнього природного середовища у громадах.
Захід відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Миколи Карнаухова, 53а, ауд. 752 (7  корпус НУВГП).
Початок – 11.00.
Представники Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА презентують Геоінформаційну систему банку даних кадастрової інформації об’єктів природно-заповідного фонду Рівненської області та моніторингу довкілля. Також відбудеться показ соціального ролика про збереження навколишнього природного середовища для майбутніх поколінь, створеного Рівненським обласним центром з гідрометеорології.
 Нагадаємо, уже традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначала Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Ця дата вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно відзначається в більш ніж 100 країнах світу.
Цьогоріч усі приурочені заходи проходять під гаслом: «Єднання людей і природи – у містах і селах, від полюсів до екватора».
Ініціаторами заснування Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища стали 220 діячів науки та культури з 23 країн світу, що підписали та представили Генеральному секретарю ООН відповідне звернення.
Основною ідеєю щорічного проведення акцій з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища є привернення уваги світової громадськості до проблем навколишнього середовища, що з часом набувають все більш глобального характеру, підвищення рівня екологічної свідомості людей і відповідальності за поводження із природними ресурсами.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
456 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − 8 =

НОВИНИ