На Рівненщині продовжує зростати захворюваність на грип та інші ГРІ.
За останній тиждень по області занедужали майже 10 тисяч людей, що на третину більше ніж за попередній тиждень. Серед захворілих – близько 70 відсотків дітей.
Про це повідомили у ДП «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровя України».
За тиждень було госпіталізовано 273 особи, з них 190 дітей.
Порогового рівня захворюваність досягла на Гощанщині. Перевищення епідпорігу зареєстровано у Радивилівському (у 2 рази), Острозькому (на 9 %), Костопільському (на 19,3 %) районах та містах – Острог (на 52,1 %), Рівне (на 14 %) Дубно (на 23 %).
Вірусологічною лабораторією ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України» у 14 хворих встановлено вірус грипу А (H3N2) (Гонконг). Недугу виявили у захворілих з Дубровицького, Острозького, Корецького, Радивилівського районів та Рівного.
За словами медиків, вберегти себе від важких наслідків грипу можна лише за допомогою вакцинації. Щеплення можна робити протягом всього епідемічного сезону. Наразі в області вакциновано проти грипу майже тисячу осіб.
Нагадаємо, при перших ознаках гострої респіраторної інфекції потрібно залишатися вдома, аби не провокувати погіршення стану хворого та не наражати на небезпеку оточуючих. Також необхідно звернутися до лікаря.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
582 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 6 =