Голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір отримав почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України»
Нагороду керівник Рокитнівщини отримав з рук офіцера цивільно-військового співробітництва ЗСУ підполковника Андрія Рисюка. Військовий подякував за надану допомогу жителям Луганщини, а саме Новопсковському району.
Нагадаємо, Рокитнівський район та Новопсковський район підписали Угоду про співпрацю.Домовленостей досягнуто під час перебування на Луганщині рівненської делегації на чолі з керівником області Олексієм Муляренком. У рамках домовленостей Рокитнівщина допомагає  відбудовувати інфраструктуру району – зокрема, храми та будинок престарілих, а також зібрали продукти харчування, сувеніри та листи для дітей.
В свою чергу, голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір запевнив, що усю цю допомогу вдалося зібрати завдяки небайдужості мешканців району, адже до акції долучилися як влада, так і звичайні мешканці.
«Мені приємно, що позицію влади підтримали і лісники, й прості мешканці. Без спільних дій нам би було важко реалізовувати задумане. Тож я щиро дякую усім, хто долучився до цієї допомоги», – наголосив Микола Кушнір.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
798 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =

НОВИНИ