В рамках робочої поїздки на Острожчину голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко відвідав Острозький психоневрологічний інтернат, де перевірив стан протипожежного захисту приміщення.

Він оглянув усі житлові кімнати, побував у харчоблоці та медичній частині. Переконався у надійності стану протипожежної системи соціального закладу.

Так, на сьогодні всі корпуси обладнані сигналізацією. Проведено просочування дерев’яних конструкцій, щодозволить їм краще і довше протистояти руйнівній дії полум’я.

Сама ж пожежна сигналізація –  надчутлива, яка реагує як на внутрішні, так і на зовнішні фактори. Система обладнана звуковим та світловим оповіщенням. Тому є можливість вчасно попередити людей, аби оперативно відреагувати на аварійну ситуацію. Гучномовці розташовані у кожній палаті. Пожежна сигналізація знаходиться у кабінеті чергової медсестри, тому перебуває під постійним наглядом.

«Трагедія, що сталася днями у Броварському районі Київської області, де від пожежі загинули люди, сколихнула всю Україну. Схожу ситуацію мали на Рівненщині. Тому ми повинні тримати на контролі стан безпеки таких соціальних закладів. Я дав доручення перевірити всі інтернатні заклади в області, адже, у першу чергу, ми маємо працювати над попередженням подібних трагедій», – зазначив Олексій Муляренко.

Нагадаємо, Острозький психоневрологічний інтернат  є стаціонарною  соціально–медичною установою, призначеною для постійного проживання громадян з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Наразі тут перебуває 112 підопічних.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

492 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − два =