Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко ознайомився з виробничими потужностями провідних підприємств Костопільського району – ТзОВ «Свиспан Лімітед» та ПАТ «Івано-Долинский спецкар’єр».

Зокрема, Олексій Муляренко оглянув нову лінію виробництва щебеневої продукції дрібних фракцій на ПАТ «Івано-Долинский спецкар’єр». Наразі товариство хоче розширити площу для видобутку базальту діючого кар’єру для подальшої розробки. Адже підприємство збуває продукцію не лише на ринку України, а й в Білорусі, Польщі, Угорщині та країнах Прибалтики.

«Платежі до бюджетів усіх рівнів підприємство сплачує своєчасно, тому варто йти на зустріч людям, які хочуть працювати і розвивати свою діяльність, а у разі необхідності Рівненська ОДА сприятиме цьому», – зауважив Олексій Муляренко.

Також голова ОДА побував на ТзОВ «Українські лісопильні», де поцікавився ходом реконструкції лісопильно-деревообробного виробництва з виготовлення пиломатеріалів. Власниками підприємства є група іноземних інвесторів, а генпідрядником будівельно-монтажних робіт – ТзОВ «Свиспан Лімітед».

«Завершення цього проекту, а це заплановано на ІV квартал цього року, передбачає створення 150 нових робочих місць, надходження до бюджету, а в результаті – зростання економіки і промисловості нашого краю, – зазначив Олексій Муляренко. – Крім того, враховується екологічний аспект, адже встановлення нового сучасного обладнання передбачає і належне очищення викидів».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

836 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + девятнадцять =