d94dce8ce9e3f1ce0fe3176a4ec67d1d.JPG.pagespeed.ce.WA8J3g_7Fu31 березня голова Рівненської обласної ради, член Національної спілки журналістів України Микола Драганчук привітав учасників ХІV звітно-виборної конференції Рівненської обласної організації НСЖУ.
З метою участі у роботі конференції до Рівного завітали секретар НСЖУ Сергій Омельчук і голова Волинської обласної організації Михайло Савчак.
Як зазначив у своєму звіті голова РОО НСЖУ Дмитро Тарасюк, Рівненщина є першою серед областей України, які активно беруть участь у реформуванні державних і комунальних друкованих ЗМІ. Так, у першому етапі реформування взяло участь 14 комунальних газет. Також було повідомлено, що газета «Надслучанський вісник» з Березного стала першою «ластівкою» в області, яка отримала статус ТзОВ. Рівненська облорганізація є однією з найчисельніших у західному регіоні і нараховує 582 члени.
Не оминули у своїх виступах журналісти і прикрих випадків у перешкоджанні реформуванню газет, як це було у Сарнах і в Дубно. Саме під час проведення конференції, за повідомленням головного редактора газети «Замок» Миколи Мороза, у приміщення редакції прийшли невідомі особи, які назвалися активістами та представниками поліції і затребували фінансові документи.
Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук назвав такі дії неприпустимими й терміново зв’язався із керівником Головного управління Нацполіції в Рівненській області Валерієм Присяжнюком. Працівники редакції, до яких були застосовані неправомірні дії, написали відповідні заяви. Микола Драганчук зазначив, що у таких чи подібних випадках у діяльності, він завжди готовий прийти на допомогу журналістській спільноті.
Делегати були одностайними у своєму виборі та повторно обрали головою Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитра Тарасюка.
На конференції було також обрано правління обласної організації у складі 30 чоловік, 8 делегатів на ХІІІ з’їзд НСЖУ. Із підтримкою кандидатури на посаду голови НСЖУ делегати будуть визначатися безпосередньо на з’їзді.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
664 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 4 =