1121 жовтня о 00:56 до чергової служби ГУ ДСНС у Рівненській області за телефоном «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного підприємства ТОВ «Рівнехарчотехсервіс» в місті Рівне на вулиці Білій, 87-д. Вже за чотири хвилини черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини обласного центру був на місці виклику.
Рятувальники встановили, що вогнем охоплено покрівлю складської одноповерхової будівлі розміром 30х15 м. Хоча територія підприємства знаходиться під цілодобовим наглядом, незрозуміло чому охоронець так пізно виявив пожежу.
На місце події терміново було викликано додаткові пожежно-рятувальні підрозділи. На гасіння пожежі рятувальники подали чотири водяні стволи. Через відсутність на території підприємства зовнішніх джерел водопостачання, щоб забезпечити безперебійну подачу води на гасіння рятувальникам довелося прокладати рукавну лінію від найближчого пожежного гідранту майже за 200 метрів. Значно ускладнювало боротьбу з вогнем велика кількість в складі горючих будівельних матеріалів та побутової хімії.
Проте, о 01:47 вогнеборцям вдалося пожежу локалізувати. Щоб остаточно загасити пожежу знадобилося ще 2 години. Загиблих та травмованих на місці пожежі немає. Загалом на гасіння пожежі було залучено 20 рятувальників та 5 одиниць техніки. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на всій площі будівлі та значну частину будівельних і побутових матеріалів, що зберігалися в складі. Наразі причина пожежі та завдані збитки встановлюються.      12.JPG
13.JPG      14.JPG
15.JPG      16.JPG
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
Теґи:
665 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − десять =