Депутат Гощанської селищної ради Ірина Білошицька на своїй сторінці у Фейсбуці опублікувала допис, у якому обурюється з приводу невідремонтованої дороги:
Ось стан дороги в Гощі по вул Соборній станом на сьогодні. Таки “порішаєм” державні гроші…. Від працівників селищної ради – фактично крім сарказму ніяких дій. Термін виконання робіт згідно договору був до 15 грудня.Таки #зрада.

Ось стан дороги в Гощі по вул Соборній станом на сьогодні.Таки "порішаєм"державні гроші….Від працівників селищної ради…

Posted by Ірина Білошицька on Sonntag, 17. Dezember 2017

Гощанська селищна рада з цього приводу опублікувала роз’яснення на своєму офіційному сайті:
У цьому році у Гощі було розпочато реалізацію двох проектів з реконструкції дорожнього покриття по вул. Незалежності та капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Соборна.
Інформація по проекту по вул. Незалежності:
Кошти на реконструкцію дорожнього покриття були виділені із селищного бюджету (бюджет розвитку) – 1 млн 495 тис. 290 грн відповідно до рішення від 25 травня 2017 №598 Гощанської селищної ради “Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік”.
Однак, дозвіл на виконання будівельних робіт було отримано лише 13 листопада 2017 року. Без отримання цього дозволу будь-які будівельні роботи не могли реалізовуватись. Наразі встановлено по вул. Незалежності бордюри. Загалом за проектно-кошторисну документацію та за виконання робіт у цьому році було витрачено 371 тис. 624 грн 67 коп. Через несприятливі погодні умови та високий ризик отримати неякісне з часом дорожнє покриття і відповідно до консультацій із громадськістю та депутатами селищної ради, було прийнято рішення продовжити реалізацію проекту з реконструкції дорожнього покриття по вул. Незалежності у 2018 році, адже виділені кошти можна буде використати (кошти не пропадуть).
Інформація по проекту по вул. Соборна:
Фінанси на реалізацію проекту були виділені в рамках субвенції з державного бюджету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №463-р “Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
Дозвіл на виконання будівельних робіт був наданий 10 жовтня 2017 року.
Загалом на капітальний ремонт по вул. Соборна було використано у 2017 році 363 тис. 582 грн 96 коп.
Через несприятливі погодні умови та високий ризик отримати неякісне з часом дорожнє покриття було прийнято аналогічне рішення, щоб продовжити реалізацію проекту з капітального ремонту вул. Соборна  у 2018 році, адже виділені кошти можна буде використати у наступному році (кошти залишаться у місцевому бюджеті). А наразі уже встановлено бордюри.
Уже в наступному році за сприятливих умов гощанці отримають якісне дорожнє покриття на вулицях Незалежності та Соборна.

367 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × чотири =