Матеріально та інституційно. Таку допомогу можна отримати, взявши участь у другому раунді відбору учасників Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»
Прийом заявок вже розпочався.
У Програмі можуть взяти участь органи місцевого самоврядування територіальних громад з кількістю від 5 до 50 тисяч мешканців, а саме:
– об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ);
– територіальних громад, майбутніх центрів ОТГ, які перебувають у процесі об’єднання (на етапі, коли місцевими радами вже прийнято рішення про об’єднання згідно з перспективним планом формування територій громад);
– територіальних громад, які згідно з перспективним планом формування територій громад відповідної області є центром майбутньої ОТГ або належать до категорії міст обласного значення;
Крім того, органи місцевого самоврядування можуть подавати спільні заявки за умови наявності укладеного між ними договору про співробітництво територіальних громад у сфері адміністративних послуг.
Зокрема, учасників програми консультуватимуть стосовно утворення ЦНАПу, допомагатимуть в організації відкриття територіальних підрозділів центрів або віддалених місць, навчатимуть персонал. За потреби допомагатимуть з меблями для облаштування робочих місць, офісною технікою, програмним забезпеченням. Також фахівці проекту можуть сприяти у розробці нового дизайну, зонування, візуалізації проекту будівництва ЦНАПу згідно з Брендбуком.
За довідковою інформацією з даних питань можна звертатись за телефоном: (0362) 695-215 або електронною поштою: mp-ekon@ukr.net, контактна особа – Перепелиця Ігор Анатолійович.
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО УМОВИ УЧАСТІ ТА ПРАВИЛА ВІДБОРУ
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
200 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − два =

НОВИНИ