Вища кваліфікаційна комісія суддів України запланувала в 2018 році провести кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді 1060 суддів місцевих та апеляційних судів.
Частина суддів з Рівненщини уже пройшли це оцінювання, частина наразі проходить, а з липня по серпень ще 72 суддів місцевих загальних судів також візьмуть участь у ньому.
Про те, як воно проходить і чи впливає на оперативність та якість розгляду справ громадян у місцевих судах, особливо влітку, йтиметься під час прес-сніданку Комітету виборців України.
Спікери:
– Олександра Жуковська, суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області (наразі проходить кваліфікаційне оцінювання);
– Микола Глотов, керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України», адвокат.
Кваліфікаційне оцінювання є однією із складових судової реформи, яка наразі триває в Україні. Тож на заході можна буде отримати відповіді й на інші питання, що стосуються цієї реформи, безпосередньо від діючої судді.
Прес-сніданок проходитиме 20 червня 2018 року в Рівненському будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх). Початок – 09:30.
Цей захід проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».
Повідомляє Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУ
394 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =

НОВИНИ