Молодих пошуковців правдивої історії з Рівненщини запрошують взяти участь у щорічному XІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».
Його метою є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.
Учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки на конкурс можуть пропонувати індивідуальні та групові роботи. Це повинні бути мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики тривалістю не більше 8 хвилин у форматі «avi».
Конкурсні роботи та анкети учасників до 1 грудня необхідно надіслати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net. Упродовж грудня 2018 – січня 2019 років Конкурсна комісія з числа професійних істориків, режисерів та громадських діячів опрацює проекти та визначить переможців, відзначення яких відбудеться наприкінці січня 2019 року.
Організатором Всеукраїнського конкурсу виступив Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також серед організаторів заходу – Інститут історії НАН України, Національна спілка письменників України.
Запитання і уточнення щодо умов конкурсу потрібно надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net
Повідомляє прес-служба Рівненської області
326 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 8 =

НОВИНИ