В обласній раді відбулася зустріч із представниками туристичного оператора TPG та авіакомпанії «Bravo Airways». Перспективи подальшої співпраці обговорили голова обласної ради Микола Драганчук, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук, заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко, голова фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Микола Кучерук, комерційний директор авіакомпанії «Bravo Airways» Олексій Гладченко, директор департаменту з авіаперевезень TPG Євгеній Щанкін і представники Міжнародного аеропорту «Рівне».
– Обласна влада має бажання розвивати те, що було розпочате в минулому році, – зазначив Микола Драганчук. – У нас є багато планів і завдань, щоб підняти рівненське летовище на той рівень, аби ним пишалися. Одна із передумов цього – співпраця з авіакомпаніями та туроператорами. Адже, опираючись на моніторингові дані, можна стверджувати, що мешканці області хочуть літати з Рівного до інших країн. І не лише до Туреччини та Єгипту.
Зокрема, як було зазначено на зустрічі, вже із 2 червня стартують щотижневі авіарейси з Рівного до Анталії (Туреччина). А з осені продовжаться авіаперельоти до Єгипту. В найближчих перспективах – упровадження рейсів до Польщі. Але для цього, за словами комерційного директора авіакомпанії «Bravo Airways» Олексія Гладченка, потрібно дослідити, яким буде пасажиропотік. Також розширить можливості для співпраці з іншими авіакомпаніями реконструкція руліжки Рівненського аеропорту, що дасть змогу приймати більше літаків.
Крім того, голова обласної ради наголосив на важливості уникнення ситуацій, які виникали минулого туристичного сезону, коли через погодні умови літаки, що летіли з Єгипту, з тих чи інших причин приземлялися не в Рівному, а в Києві. За його словами, пасажири повинні відчувати впевненість, що в повній мірі отримають послуги, на які розраховують.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
829 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 2 =