Десятеро жителів із різних районів сьогодні, 13 червня, приїхали та звернулися з особистих питань на прийомі у керівництва поліції області.
Більшість питань стосувалися притягнення до відповідальності осіб, від протиправних дій яких потерпіли мешканці Рівненщини, та пришвидшення досудових розслідувань у кримінальних провадженнях. Начальник поліції області Валерій Самчук взяв на особистий контроль усі звернення і запевнив в об’єктивному проведенні розслідувань і наданні відповіді в установлені законодавством терміни.
Для забезпечення належного та всебічного розгляду звернень громадян на місцях, вирішення питань, що належать до компетенції органів поліції, керівництво ГУНП в Рівненській області проводитиме виїзні прийоми громадян.
Найближчим часом із жителям області спілкуватимуться заступники начальника управління поліції у Шпанові, Немовичах, Малій Любаші, Томашгороді, Сосновому та Крупці. Прийоми громадян відбудуться у приміщеннях селищних рад. Про дату і час проведення мешканців районів буде поінформовано додатково.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Теґи:
795 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × два =

НОВИНИ