S0NDHUDD1_8Цьогоріч Молодіжна секція української бібліотечної асоціації запропонувала всім бажаючим взяти участь у новій мобільній книжковій виставці в межах проекту Секції «Display-кросинг».
Оскільки 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, а вежа Біг-Бен вже давно є символом як Англії, так і всього англійського, цьогорічна подорожуюча виставка отримала назву «Книжковий Біг-Бен».
Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека стала 37 учасницею мобільної книжкової виставки, перейнявши естафету з Херсонської області.
27 червня 2016 року креативні бібліотекарі відділу іноземної літератури створили захоплюючу виставку-імпульс з елементами інсталяції, яка спонукає розширити інтелектуальні горизонти кожної особистості, для того щоб стати успішним в економічному, соціальному, освітньому і культурному житті.
За задумом Молодіжної секції УБА «Книжковий Біг-Бен» складається з трьох розділів. Перший розділ «Do you speak English?» представлений багатьма досить об’ємними «New Webster’s Dictionery», словниками, розмовниками, що збагачують словниковий та фразеологічний запас.
Родзинкою другого розділу «Читай в оригіналі» стала 3d модель Біг-Бена, яка привертає увагу до сучасних праць усім відомих англійських письменників: М. Стюарт, Л. Томпсон, Дж. Хіггінс, Дж. Грін та ін.

HPB7bapldtY

Третій розділ «Мова, що стирає кордони» – найцікавіший. На полиці знаходяться англомовні путівники, розмовники, карти тощо. Поруч знаходиться столик, який неабияк привертає увагу, адже на ньому міститься майже метр завдовжки пазл карти Великобританії, який так і манить щоб його склали.
Отож, запрошуємо всіх бажаючих завітати до Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки та знайти і для себе щось цікавеньке на виставці-імпульс «Книжковий Біг-Бен».
1 033 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × один =