26d41ba56fcd5e185f13f6d00d2e857219 травня перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук перебував з робочою поїздкою у Рокитно, де з 9.00 до 15.00 години відбувалися вибори директора Рокитнівського медичного училища, який є комунальним закладом обласної ради та належить до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

Потому відбулося оголошення результатів виборів згідно протоколу засідання виборчої комісії з виборів директора Рокитнівського медичного училища та збори трудового колективу медучилища.

На посаду директора Рокитнівського медичного училища у Рівненську обласну раду подали документи Михайло Демянчук та Володимир Кравець.

Вибори директора проходили відповідно до п.51 Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу до ст. 42 Закону України «Про вищу освіту».

28 голосів, що становить 54,9 відсотка від усіх виборців, які взяли участь у волевиявленні, набрав Володимир Кравець. За кандидатуру в.о. директора комунального закладу Михайла Демянчука проголосувало 23 виборці із 51– 45,1 відсотка.

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук привітав трудовий колектив із проведенням демократичних виборів директора, до яких не було ні претензій, ні звинувачень. Побажав переможцю виборів Володимиру Кравцю думати над тим, як об’єднати колектив. А також роз’яснив учасникам зборів Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області та зазначив, що у подальшому з кандидатурою керівника медучилища мають визначитися депутати обласної ради на сесії. Микола Драганчук також окреслив першочергові завдання:

– Бажаю вам працювати на результат – готувати висококваліфіковані кадри, зміцнювати матеріально-технічну базу. Обласна рада вам у цьому допомагатиме.

Як відомо, у листопаді 2015 року вибори директора Рокитнівського медучилища було визнано такими, що не відбулися, оскільки в першому турі виборів брав участь один кандидат (Михайло Демянчук) і він не набрав більше 50 відсотків голосів виборців відповідно до п.51 Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу до ст. 42 Закону України «Про вищу освіту».

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

Рівненщині представили нового керівника служби праці

«The Hardkiss» підкорили Рівне

На Рівненщині у старателів вилучили мотопомпи та чотири кілограми бурштину

На Рівненщині презентували виставку іконопису «Небесне воїнство»

У Рівненському краєзнавчому музеї – більше 400 вишитих шедеврів

Рівненській школі повернуть майно вартістю майже 350 тис грн

РІВНЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗДАЛИ КРОВ, АБИ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ ІНШИМ

На Рівненщині під час пожежі рятувальники врятували 6 людей у тому числі 3-х малолітніх дітей

У п’ятницю на Рівненщині опадів не передбачається

Теґи:
976 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 4 =

НОВИНИ