парфуми

Учора, 27 липня, у Млинові відбувся фінальний етап першості ГУНП в Рівненській області з міні-футболу, приуроченої до другої річниці Національної поліції України. У змаганнях взяли участь вісім команд.11
Участі в турнірі брали команди у складі атестованих працівників поліції, курсантів, слухачів, які проходять стажування у підрозділі та пенсіонерів ОВС Рівненщини.
У запеклій боротьбі перемогу здобула команда Головного управління Національної поліції в Рівненській області.
Срібний кубок вибороли млинівчани.
Команда дубровицьких поліцейських отримала почесну бронзову нагороду.
Кубок «Кращий бомбардир» за п’ять забитих голів вручили Сергію Волкову, заступникові начальника ГУНП в Рівненській області, який змагався у складі команди обласного управління поліції.
Учасника млинівської збірної Олега Покотила, який своєю грою згуртовував та вів за собою команду, нагородили як  кращого гравця.
Такі заходи стали невід’ємною частиною життя поліцейських, оскільки вони не лише зміцнюють здоров’я, підвищують рівень спортивної майстерності, фізичної загартованості, а й згуртовують, піднімають командний дух та навчають працювати як єдина колектив.13 (1)Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської областіреклама реклама
918 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 13 =