З 14 по 16 жовтня в приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся Кубок України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях прийняло участь 50 спортсменів з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської та Рівненської областей.
420A3183.jpg– Підсумки Кубку України підводились окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи. Також відбулось нагородження у загальнокомандному заліку: І місце – Рівненська область, ІІ місце – Донецька область, ІІІ місце – Дніпропетровська область, – повідомив заступник начальника комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради Андрій Демчук.
420A3486.jpg
Готували провідних спортсменів Рівненщини до даних змагань заслужені тренери України –Демчук А.О., Фесовець О.М. та тренери – Полюхович В.О., Левчик С.С.
Чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.
Від спонсора змагань – компанії-виробника спортивного харчування Рower Рro команди-призери отримали подарунки.
420A2991.jpgЧемпіонами та призерами з пауерліфтингу серед жінок стали:
вагова категорія до 48 кг: І місце – Блищик Юлія (Рівненська обл.);
вагова категорія до 52 кг: І місце – Каплун Ольга, МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 56 кг: І місце – Козирєва Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце-Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Ліценко Анастасія, КМСУ (Рівненська обл);
вагова категорія до 60 кг: І місце – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.), ІІІ місце – Нємцева Яна (Дніпропетровська обл.);
вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Ціздин Уляна, МСУМК (Рівненська-Львівська обл.);
вагова категорія до 75 кг: І місце – Коробкова Світлана, МСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Синьовська Ганна, КМСУ (Львівська обл.);
вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Олійник Наталія (Тернопільська обл.).
420A3585.jpg
Чемпіонами та призерами з пауерліфтингу серед чоловіків стали:
вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце –Головатчик Руслан, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Прудніченков Віктор, МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 60 кг: І місце – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Костюк Данило, МСУ (Донецька обл.);
вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.), ІІІ місце – Ткачук Микола (Рівненська обл.);
вагова категорія до 75 кг: І місце – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце -– Миронець Андрій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Ковальчук Володимир, МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.), ІІ місце –
Набухотний Роман, МСУМК (Рівненська обл.), ІІІ місце – Грудік Артем, МСУ (Дніпропетровська обл.);
вагова категорія до 90 кг: І місце – Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІ місце -Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Феш Микола, МСУ(Тернопільська обл.);
вагова категорія до 100 кг: І місце – Скорік Сергій, МСУМК (Дніпропетровська обл.), ІІ місце – Шепель Петро МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 110 кг: І місце – Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсонська обл.), ІІ місце – Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.);
вагова категорія до 125 кг: І місце – Горобець Василь (Тернопільська обл.);
вагова категорія понад 125 кг: І місце – Ландик Валерій (Рівненська обл.).
Чемпіонами та призерами з жиму лежачи серед жінок стали:
вагова категорія до 48 кг: І місце – Блищик Юлія (Рівненська обл.);
вагова категорія до 52 кг: І місце – Каплун Ольга, МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 56 кг: І місце – Козирєва Василиса, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Чайковська Ольга, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Ліценко Анастасія, КМСУ (Рівненська обл);
вагова категорія до 60 кг: І місце – Галінська Галина, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце – Нємцева Яна (Дніпропетровська обл.), ІІІ місце – Григор’єва Валентина, МСУ (Донецька обл.);
вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Ціздин Уляна, МСУМК (Рівненська-Львівська обл.);
вагова категорія до 75 кг: І місце – Коробкова Світлана, МСУ (Рівненська обл.), ІІ місце-Синьовська Ганна, КМСУ (Львівська обл.);
вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Олійник Наталія (Тернопільська обл.).
Чемпіонами та призерами з жиму лежачи серед чоловіків стали:
вагова категорія до 56 кг: І місце – Шаульський Володимир, МСУМК (Донецька обл.), ІІ місце –Головатчик Руслан, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Прудніченков Віктор, МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 60 кг: І місце – Драний Володимир, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Костюк Данило, МСУ (Донецька обл.);
вагова категорія до 67,5 кг: І місце – Романюк Юрій, ЗМСУ (Донецька обл.), ІІ місце – Куруоглу Володимир, МСУ (Запорізька обл.), ІІІ місце – Ткачук Микола (Рівненська обл.);
вагова категорія до 75 кг: І місце – Куров Роман, ЗМСУ (Рівненська обл.), ІІ місце -– Миронець Андрій, МСУ (Рівненська обл.), ІІІ місце – Ковальчук Володимир, МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 82,5 кг: І місце – Набухотний Роман, МСУМК (Рівненська обл.), ІІ місце – Гречко Вадим, МСУМК (Волинська обл.), ІІІ місце – Головатчик Павло, КМСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 90 кг: І місце – Дерманський Анатолій, МСУ (Рівненська обл.) ІІ місце – Гречко Анатолій, ЗМСУ (Волинська обл.), ІІІ місце – Феш Микола, МСУ(Тернопільська обл.);
вагова категорія до 100 кг: І місце – Скорік Сергій, МСУМК (Дніпропетровська обл.), ІІ місце – Шепель Петро МСУ (Рівненська обл.);
вагова категорія до 110 кг: І місце – Грицаєнко Дмитро, МСУМК (Херсонська обл.), ІІ місце – Бірюк Андрій (Дніпропетровська обл.);
вагова категорія до 125 кг: І місце – Горобець Василь (Тернопільська обл.);
вагова категорія понад 125 кг: І місце – Ландик Валерій, (Рівненська обл.).
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
666 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 2 =