Учора 29 березня у Міському Будинку культури «Текстильник» стартувала «Ліга сміху Захід».

DSC02134

У складі журі, які стануть і тренерами для учасників, були такі відомі люди, як Микола Куцик – редактор на 1+1, сценарист, актор , режисер в Студії МАГАРИЧ, Віктор Гевко – автор та актор команди V.I.P (Тернопіль), актор проекту Країна У на телеканалі ТЕТ, Юрій Журавель – лідер гурту рокабілі “От Вінта” та відомий в Україні художник карикатурист, Андрій Ракс – автор та актор команди КВН “Лопата” (Рівне), промо-менеджер рекламної групи “РадіоДім”, Сергій Никонюк – автор та актор СТЕМу водного університету, один з організаторів стемівського руху на Рівненщині, засновник Міжнародного фестивалю СТЕМів “Шалантух”, учасник телевізійного проекту «Ліга Сміху» на каналі 1+1 та відомого у Рівному шоумена, ведучого та прекрасного фронтмена збірної команди “Manhattan” (Рівне – Полтава) – Андрій Боблях.

DSC02141

До уваги глядачів, які не лишили вільного місця у залі та на суд журі, команди-учасники продемонстрували якісний, влучний та актуальний гумор. Не оминули своєю увагою і жарти патріотичного змісту – про «наболіле» для усього українського народу. У результаті зіркове журі відібрало 12 команд, гумор яких виявивися найбільш влучним та дотепним. Відтепер учасники змагатимуться за право потрапити до півфіналу, що проходитиме у м.Одеса. Якщо ж поталанить і там,  то вже звідти команда-учасник прямує на телепроект, який відбудеться на телеканалі «1+1».

 

DSC02171

DSC02187

DSC02153

 

До сезону увійшла і команда «Молодіжної збірної Рівного». За можливість бути її тренером боролися відразу троє – Юрій Журавель, Андрій Боблях та Сергій Никонюк. А продовжуватиме «Молодіжна збірна Рівного» змагатися за звання найсмішніших разом із Анрієм Бобляхом.

DSC02160

DSC02206

DSC02209

DSC02189

DSC02230

DSC02234

Віктор Климович

2 148 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 6 =