Рівненські прес-офіцери проводять зустрічі з населенням у звільнених від терористів містах України. Вони роз’яснюють необхідність проведення АТО, а також залучають місцевих активістів до відновлення життєдіяльності населених пунктів.

«Після бою під Рубіжним ми почали розбиратися у всіх аспектах подій і виявилося, що місцеві люди мали хибне уявлення про нас, – зазначив командувач військ ОК «Північ» генерал-лейтенант Ігор Колесник. – Терористи переконували людей, що наші підрозділи прибули туди убивати і зачищати. А це викликало агресію. Ми провели роботу і люди нам повірили та навіть почали допомагати».

Перша така зустріч з людьми була в місті Кремінна Луганської області, розповів полковник Володимир Яцентюк. За його словами, після виступу самі люди сказали, що два перших місяці АТО, вони були в інформаційному вакуумі. «Ми пояснюємо завдання і цілі Збройних Сил, з якою метою підрозділи прибули на Донбас, як ми можемо допомогти відновити регіон і повернутися людям до мирного життя, – прокоментував полковник. –Люди на сході повинні відчути, що вони не самі, не кинуті на призволяще. А такі самі їхні побратими із західних областей про них думають. І оця ідеологія поділу «західники»-«східняки» повинна бути подолана. Ми усі українці, ми усі брати і сестри».

b85082d001ce909a2a97fb4c45a65f5597b02e50

Регіональний медіа-центр МО України

560 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − три =