Про що мріють дівчатка у шість років? Зазвичай це щось на кшталт  лялькового будиночка, гарної сукенки та модного гаджету. Сьогоднішня наша героїня у свої шість років мріє про подіум, балет, а ще про те, аби усі безпритульні тваринки знайшли свій дім. Дівчинка добре знає, що таке робота над собою, адже вже три роки займається художньою гімнастикою. А нещодавно маленькій красуні вдалося  пройти до фіналу родинного фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного-2018». Більше того,  вона здобула свій перший титул – титул ІІ віце-перлинка Рівного 2018. Усе це про наполегливу та мрійливу квасилівчанку Уляну Король. Про перший досвід, незабутні враження та плани на майбутнє маленької перлинки та її родини читайте у нашому матеріалі далі.
Ідея взяти участь у конкурсі з’явилася спонтанно і належить самій Уляні.
«Ми йшли на гімнастику, я побачила картинку і сказала, що теж хочу», – розповідає дівчинка.
«Тоді якраз вішали афішу, а там гарні дівчатка у коронах, вона побачила і ось так з’явилася сама ідея. Прийшли додому, розповіли сім’ї  і вони нас підтримали», – додає мама Уляни, Тетяна Король.
Усією великою родиною, а це тато, мама, двоє братиків, сестричка і сама Уляна, вирішили, що треба йти на кастинг.
«Це наш перший досвід такий, Ми до цього ніколи участі в подібних заходах не брали. Пішли на кастинг. Пройшли. А далі все закрутилося», – каже мама Тетяна.
Останні три тижні перед фіналом були особливо насиченими та напруженими.
«Ми багато танцювали, перевдягалися, багато ходили (ред. дефіле)», – пригадує Уляна Король.
Мама дівчинки зізнається, що був момент коли Уляна була готова відмовитись від участі.
«На день третій, вона мені каже: «Мама, я вже знаю, що таке Перлинка, виписуй мене». Кажу ні доцю так не вийде. Якщо ми вже йдемо, то йдемо. Корону ніхто просто так не одягає», – розповідає Тетяна Король.
А працювати таки довелось дуже багато. Програма конкурсу передбачала  проведення благодійних акцій, зйомку соціальних роликів, підготовку творчих завдань, сімейних луків та багато іншого.
«Все робили власними силами. Моя вишиванка на вихід у традиційних костюмах в кінці вже вишивалась моїми подругами, бо я просто не встигала», – каже мама дівчинки.
Коли ж ситуація здавалося виходить з під контролю, усе в свої руки брав батько родини Віктор.
«Було так, що не встигали зовсім підготуватися до  «Family look». А нас же 6 чоловік. У що всіх одіти? Чоловік каже, не хвилюйся зараз все зробимо. Замовляє нам футболки. І зрештою все вийшло «ок»», – пригадує мама Уляни.
А ще, Улянка та Тетяна Король відмічають, що попри навантаження, конкурс зробив їхню родину ще більш згуртованою та дружньою. На усі завдання та заходи родина Король намагалася приходити у повному складі, і не даремно, адже цьогоріч темою фінального шоу була «Родина – моя сила».
У родині з 6 чоловік є ще четверо підопічних.
«У нас одна велика собака і дві маленьких – Баксік, Кука і Сіма. І ще є Киця», – розповідає про домашніх улюбленців Уляна.
 Турбота про бездомних тварин займає у цій родині особливе місце. Уляна та її сім’я відобразили це у своєму соціальному ролику, який закликає дбати про тварин.

Родинна традиція перлинки Уляни КОРОЛЬ

❤️?Переможниця у номінації "ІІ-Віце перлинка" Фестивалю краси і талантів "Перлинка Рівного 2018" Уляна КОРОЛЬ та її родина у Соціальному проекті 2018 року "Наша родинна традиція"?❤️#Перлинка2018#LoveARTmodels

Gepostet von Перлинка та Перлина Рівного am Freitag, 14. September 2018

Мама Тетяна Король каже, що дітлахи постійно приносять додому знайдених собачат. Батьки ж в таких випадках займаються питанням стерилізації, вакцинації та подальшого прилаштування тварин.
Попри те, що відео та світлини маленької красуні бачила сила-силенна людей, Уляна сором’язливо  отримувала привітання на власну адресу. Хоча нині  тихенько зізнається, що коли стояла на сцені у короні, відчувала себе справжньою принцесою.
«Щоб виграти треба дуже багато працювати», – каже Улянка і радить майбутнім учасницям бути наполегливими і старанними.
Після конкурсу дівчинка вирішила освоїти ази модельної роботи і тепер відвідує відповідні заняття. Уляна та її мама переконанні, вони знадобляться на наступному конкурсі, який відбудеться вже у грудні місяці у місті Івано-Франківськ, куди запросили маленьку красуню.
Редакція Новин по-рівненськи щиро дякує Уляні та її мамі за цікаву розмову, та щиро зичить нових феєричних звершень та перемог.
Підготувала Вікторія Малецька
1 205 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 6 =