Про це вона заявила під час відвідин виставки-форуму «С.Е.Т.- 2105», що наразі триває в Рівному.

Нагадаємо, що сьогодні з робочим візитом на Рівненщині перебувала Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко. У рамках візиту Міністр зустрілась з керівництвом Рівненської облдержадміністрації та обласної ради, головами райдержадміністрацій, представниками місцевого самоврядування.

 Також Ганна Онищенко відвідала I Міжнародну спеціалізовану виставку з енергоефективності «С.Е.Т.-2015: Сучасність. Енергозбереження. Технології», яка проходить у Рівному 5-6 червня за підтримки Рівненської облдержадміністрації.

«Враховуючи об’єктивне зростання тарифів на газ, питання бережливості та впровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження набуває особливої актуальності сьогодні»,- зазначила Міністр.

В свою чергу, організатор виставки, радник голови Рівненської ОДА Олексій Муляренко поінформував Ганну Онищенко, що наразі місцева влада робить усе від неї залежне, щоб якомога більше впровадити альтернативні види опалення в області і цим самим зменшити залежність області від дорогого російського газу.

«В минулому році ми за рахунок державного та місцевого бюджетів модернізували близько 50 об’єктів соціальної сфери та перевели їх на тверде паливо. Наприклад, у Рівному працює дві котельні на щепі, а в Сарнах практично увесь соціальний сектор переведений на твердопаливні котли. Але це лише початок… В наших планах продовжити цей процес. Адже Рівненщина більш ніж на 40 відсотків вкрита лісами і займає 2 місце по покладах торфу в Україні. Тож ми маємо потенціал практично на 100 відсотків відмовитися від російського газу для опалення», – зазначив Олексій Муляренко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному в ДТП потрапив патрульний автомобіль ДАІ

На Рівненщині засудженим намагались передати бублики нашпиговані наркотиками |

На Рівненщині з робочою поїздкою перебуває Міністр Ганна Онищенко

Президент нагородив десятьох військовослужбовців з Рівненщини, котрі загинули в АТО

У Рівному рятувальники звільнили з пастки вантажівку під якою провалився асфальт

tomat_green-01

572 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =