Він складатиме 1% для підприємців першої та другої групи. Таке рішення підтримали депутати місцевої ради. Ставка розпочне діяти з 2020 року та буде найнижчою в Україні
Мета такого рішення – приваблення малих підприємців з усієї України для реєстрації у Млинівській ОТГ. Місцева селищна рада надає прописку кожному бажаючому за особистою адресою голови громади Дмитра Левицького. Таким чином, найбільша ОТГ Рівненської області, за рахунок збільшення кількості підприємців, хоче підняти обсяг надходжень до бюджету громади.
«На сьогодні Млинівська громада знаходиться у незадовільному фінансовому становищі. Користуючись наданими децентралізацією повноваженнями, ми вирішили підняти рівень наших доходів не «кнутом», а пряником: замість підвищення місцевих податків ми їх максимально знижуємо і запрошуємо підприємців з усієї України реєструватися у нашій громаді. Для цього я особисто прописую всіх бажаючих у себе вдома. І хоча новий податок починає діяти лише з 2020 року, вже сьогодні я запрошую усіх до Млинова. Всі реєстраційні дії у нас проходять в приміщенні селищної ради, це займає зовсім небагато часу. Запрошую кожного українця до «податкового раю України» – Млинівської ОТГ на Рівненщині», – наголосив голова громади Дмитро Левицький.
Нагадаємо, Млинівська ОТГ – найбільша громада Рівненщини, у якій проживають понад 18 тисяч осіб. До 2020 року на території громади підприємці першої групи платять податок у розмірі 10% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Підприємці другої групи сплачують 15% від мінімальної заробітної плати.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
181 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × пять =