На Рівненщині готуватимуть молодь до служби в Збройних Силах України, починаючи із шкільної парти. Для цього в області створили обласну Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2016 – 2020 роки.

20141014184439

За словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олександра Савчука, обласну Програму підготували, аби сформувати в молоді мотивацію до служби у Збройних Силах України, виховати патріотичні почуття, а також підвищити престиж військової спеціальності.

Так, у рівненських школах особливої уваги надаватимуть навчальній дисципліні «Захист Вітчизни». Під час уроків вчителі-офіцери навчатимуть старшокласників основам військової справи. А ще молодь будуть ознайомлювати із побутом війсьвослужбовців та бойовою технікою. Для цього шкільні наставники організовуватимуть поїздки юнаків до військових частин.

По завершенню вивчення предмету для випускників шкіл планують провести навчально-польові збори на Рівненському полігоні. Там юнаки матимуть змогу повправлятися стріляти із справжньої зброї.

 Також в рамках Програми для молоді будуть організовані обласні спартакіади та змагання з військово-прикладних видів спорту, конкурси строю та пісні. Тож такі заходи дозволять юнакам не тільки оволодіти військовими знаннями, а й підвищити фізичну підготовку й витривалість.

Такожу навчальних закладах юнаки зустрічатимуться із військовослужбовцями, в першу чергу із учасниками АТО, та представниками комісаріатів. Вони розповідатимуть випускникам шкіл та училищ про переваги професії військового, а також служби за контрактом.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

636 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 4 =

НОВИНИ