Роман Сапожніков з Рівненщини записав композицію “За обрієм диких вогнів (Single 2017)
Сингл присвячується моєму братові Олексію Сапожнікову, що загинув в АТО під час бою із загарбниками, а також усім воїнам, що борються за рідну землю“, – розповідає музикант.
Сапожніков Олексій, позивний «Сапог», боєць 24-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Айдар».
До батальйону пішов добровольцем у листопаді 2014 року. Був снайпером в 24-му окремому штурмовому батальйоні «Айдар».
8 травня 2015 року в селищі Новотошківка Попаснянського району Луганської області, на 29-му блокпості біля Бахмутки, отримав тяжке осколкове поранення. Не приходячи до свідомості, помер від отриманих поранень у Харківському шпиталі. 
Жанр досить важкий – Atmospheric Black Metal, Dark Metal. Як зазначає сам Роман: “Музика трішки важка. Хоча, якою ще має бути музика, присвячена загиблим?
Живе Роман Сапожніков в Здолбунові, освіту отримав у Польщі. Після загибелі брата переїхав в Україну, щоб підтримати батьків.
Раніше випустив альбом з рівненським гуртом Colotyphus, та пішов звідти, щоб втілювати виключно власні ідеї. Композиції альбому будуть розкривати проблеми людських пороків, адже ми постійно бачимо їй, але ніколи про них не говоримо“, – розповідає Новинам по-рівненськи Роман Сапожніков.
Композиція надасть змогу ознайомитися з матеріалом, який буде представлений у майбутньому альбомі, що зараз на етапі завершення.
Учасники:
Morvudd — Гітара, Клавішні, Лірика
Khladogard — Вокал, Бас
Мастеринг та зведення, робота над обкладинкою – Khladogard
636 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =