IMG_20160623_110149_HDR23 червня виконуючий обов’язки голови обласної ради Микола Драганчук разом із головою постійної комісії з питань гуманітарної політики Аллою Черній зустрілися із вихідцями з сімей німецьких колоністів, котрі свого часу проживали на території Рівненщини – головою товариства «Волинські німці» Вальтером Манцом і представницею Міністерства освіти Німеччини Мехтхільдою Вальсдорф.
Під час зустрічі присутні акцентували увагу на необхідності поглиблення співпраці України та Німеччини не лише в економічній, але й культурній і соціальній сферах. Іноземні представники анонсували втілення у життя кількох програм підтримки української молоді, у тому числі забезпечення учнів музичних шкіл Рівненщини необхідними інструментами. Особливу увагу німецька сторона приділить дітям із малозабезпечених сімей і дітям учасників АТО. Подібна програма ще декілька років тому була втілена Міністерством освіти Німеччини і дала позитивні результати.
«Викликає повагу той факт, що пан Вальтер та його однодумці не лише не забувають про своє коріння та територію, з котрої вони походять, а й бажають долучитися до життя Рівненщини та допомогти розвивати наш регіон. Хотів би висловити подяку представникам Німеччини за підтримку України у складні період: під час Революції Гідності та війни на Сході держави», – зазначив перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук.
Наприкінці зустрічі присутній представник села Мочулки Рівненського району, в котрому свого часу проживала найбільша громада німецьких колоністів, Володимир Мельничук і голова громадської організації «Німецький дім» Тетяна Кухарець поділилися своїми планами: найближчим часом працюватимуть над зведенням копії будинку німецьких колоністів у Мочулках для того, аби відкрити там історичний музей.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
648 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 4 =