Таким чином невиліковно хворі діти та їх батьки зможуть отримувати безкоштовну допомогу. Вона надаватиметься у важких випадках.
Оглянути майбутнє приміщення для паліативного відділення  у Рівне завітала радник в.о. Міністра охорони здоров’я України Олександра Брацюнь. Вона оглянула заклад, поспілкувалася з персоналом аби надати оцінку готовності для відкриття відділення.
«Я приємно вражена, що у вас налагоджена співпраця між медиками, представниками влади та громадськістю. У Будинку дитини після реконструкції буде лише 10% паліативних дітей, решта – реабілітація. Це ніяк негативно не вплине на роботу реабілітаційного центру. Зараз заплановано зробити відділення на 6 ліжко-місць з окремим входом. Палата зі санвузлом буде передбачена для дитини з можливістю цілодобового перебування когось із родичів», – зазначила Олександра Брацюнь.
Разом з медикаментозним лікуванням тут буде надаватися й психологічний, соціальний супровід, а також реабілітація маленьких пацієнтів та їх батьків. Також до надання паліативної допомоги долучаться і священнослужителі. Адже «духовного лікування» потребує як хвора дитина, так і її родичі.
Разом із заступником голови ОДА Світланою Богатирчук-Кривко та представниками обласного управління охорони здоров’я, ГО «Мережа 100 відсотків життя Рівного» радник в.о. Міністра МОЗ обговорила напрямки надання паліативної допомоги в області та найближчі плани.
«На Рівненщині створено три госпітальні округи: Рівненський, Сарненський та Дубенський. В кожному з них ми плануємо надавати паліативну допомогу для важкохворих. В цьому напрямку ми спільно працюємо із місцевою владою та громадськими організаціями», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.  
Зі свого боку МОЗ сприятиме як методично-організаційною допомогою, так і, можливо, і залученням фінансової підтримки, щоб чим швидше відкрити відділення у Рівному, додала Олександра Брацюнь
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
404 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 12 =