DSC_0020Про необхідність створення на Рівненщині  такого комунікативного майданчика йшлося сьогодні під час зустрічі голови обласної ради Володимира Ковальчука, його першого заступника Миколи Драганчука з воїнами -учасниками бойових дій на Сході країни.

Учасник бойових дій Сергій Пандрак озвучив основні проблеми, з якими стикаються воїни після повернення із зони бойових дій та вніс пропозиції щодо їх вирішення. Зокрема, існують проблеми із забезпеченням учасників АТО житлом, земельними ділянками, забезпеченням сучасними, зручними протезами, оформленням групи інвалідності, отримання статусу учасника бойових дій,  працевлаштування воїнів АТО, перевезення, реабілітація та лікування, в тому числі і членів родин загиблих в обласному госпіталі ветеранів в селищі Клевань. Воїни АТО акцентували, що їм не так потрібна земля, як житло. Оскільки коштів для будівництва на земельних ділянках в учасників АТО нема, а їх сім’ям уже потрібен дах над головою, необхідно розробити обласні Програми, враховуючи досвід інших областей, де такі реалізуються. Також просять допомогти у становленні приватних підприємств, де будуть працевлаштовані ветерани АТО, щоб не залежати від допомоги, а заробляти самим.

“Наші зустрічі будуть постійними. Старт зроблено. Рухаємось разом вперед. На наступну зустріч запрошу представників з «Рівнелісу», щоб разом обговорити питання працевлаштування учасників АТО в лісову охорону, при потребі запросимо директорів районних лісгоспів. Вивчимо досвід Черкаської облради щодо забезпечення житлом, зокрема про цільову обласну Програму із забезпечення житлом сімей загиблих, інвалідів І, ІІ, ІІІ груп, воїнів АТО. Коштів на закупівлю імпортних протезів для всіх, хто їх потребує не вистачає, тому працюватимемо над тим, щоб запровадити сучасні технології протезування та виробництво зручних протезів тут”, – наголосив голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Дитяча книгозбірня Рівненщини – переможець Всеукраїнського конкурсу

На Рівненщині відкриється виставка «Графіка Ніла Хасевича»

На Рівненщині зареєстровано чотири нових громади

Рівненських юнаків вчили тактиці ведення бою

Дев’ять підприємств Рівненщини увійшли до сотні найкращих в Україні

У Рівному викрито підпільні склади зі спиртним

На Рівненщині фіктивні фірми «потрудилися» на облаштуванні автодороги

Рівненські рятувальники вчили селян як запобігти біді

tomat_green-01

Теґи:
404 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + чотирнадцять =

НОВИНИ