З 24 по 27 червня в м. Кропивницький проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.
У змаганнях взяли участь спортсмени з 24 областей України та м. Київ. Збірну команду Рівненської області представляли 9 спортсменів, які вибороли наступні місця:
Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату
Штовхання ядра
І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.
ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.
Метання спису
І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.
ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.
Метання диску
І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.
ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.
Біг 400 м
ІІ місце – Августін Наталія (Млинівський р-н), клас F – 35, тренер Коваленко В.С.
Спортсмени з вадами зору
Метання спису
І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.
Метання диску
ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.
Штовхання ядра
ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.
Біг 200 м
ІІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.
Біг 400 м
ІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.
Біг 800 м
ІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.
Біг 1500 м
ІІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.
Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку
Стрибки в довжину
ІІ місце – Холод Оксана (м. Рівне), клас T – 20, тренер Трофимчук М.В.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
178 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 5 =

НОВИНИ