Вперше в Рівне, 14 лютого на День Святого Валентина в міський будинок культури приїдуть українські рок-романтики та фіналісти Х-фактора, гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Нагадаємо, артисти вражаюче виступили зі своєю авторською піснею «Без неї ніяк» на вокальному шоу країни та потрапили до прямих ефірів проекту.
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям. Без кордонів у стилі, без кордонів в почуттях і емоціях. У творчому доробку музикантів є величезна кількість пісень, відео-роботи, саунд-трек до фільму, та навіть гімн спортивної команди. Маючи за плечима непоганий багаж, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ні на хвилину не припиняють свій творчий рух уперед, створюють новий музичний матеріал, експериментують, ведуть активну концертну діяльність, беруть участь у різноманітних фестивалях та громадських акціях.
Зі слів артистів, до Дня всіх закоханих, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ підготував для рівнян романтичну й водночас драйвову програму, яка сподобається кожному хто завітає на концерт.  Концерт пройде в рамках всеукраїнського туру гурту на підтримку нового альбому. До слова, якщо бажаєте подарувати незабутній вечір своїх коханій людині на День всіх закоханих, запрошення на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ в твоєму місті, саме те, що треба.
Точки продажу:
 каса Міського будинку культури,
 магазин «MUZZON» (ТЦ «Злата Плаза»).
 Через інтернет: kasa.in.ua/bez-obmezhen-rivne 
 Довідки за телефоном: 097 055 32 21

 Деталі у зустрічі: vk.com/bezobmezhen.rivne 
 Початок концерту о 19:00.Квитки від 80 грн.AZEf7CGFOPU

509 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 12 =

НОВИНИ