Шість тисяч вісімсот гривень штрафу призначено Дубровицьким районним судом 22-річному мешканцю Дубровицького району та таку ж суму 44-річному жителю Сарненського району за порушення правил охорони або використання надр.

У березні 2014 року в урочищі «Заволокай», що неподалік села Ясинець Дубровицького району правоохоронці виявили та затримали 22-річного Андрія та 44-річного Миколу, які за попередньою домовленістю порушуючи законодавство України, самовільно, без отримання спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами, без акту, що засвідчує гірничий відвід, без оформлення в установленому порядку документів, що посвідчують право на земельну ділянку, за допомогою мотопомпи заводського виготовлення, шляхом гідророзмиву ґрунту, здійснили видобуток каміння бурштину-сирцю, який відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення.

бурштин

– Відносно чоловіків слідчі Дубровицького РВ УМВС відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України (Порушення правил охорони або використання надр), – повідомив начальник Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області Сергій Родзін. – З’ясувавши всі обставини, справу скерували до Дубровицького районного суду.

У судовому засіданні старателі повністю визнали свою вину у вчиненому та щиро розкаялисьСуд визнав чоловіків винним у вчиненні цього кримінального правопорушення та призначив їм покарання у вигляді штрафу в розмірі 6 800 гривень кожномуПри цьому, речові докази: мотопомпу заводського виробництва, пожежні рукави, водозабірний шланг та бурштин-сирець суд конфіскував у власність держави.

 бурштин1

Про це повідомляє Дубровицький РВ УМВС України в Рівненській області

Теґи:   
750 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − десять =