У Рівненському слідчому ізоляторі відбувся «День відкритих дверей». Ознайомитися та оцінити умови в яких проживають ув’язнені та засуджені слідчого ізолятору завітали представники прокуратури, суду, міліції, центру вторинної правової допомоги, спостережної комісії, яка діє при Рівненській облдержадміністрації та інших державних та громадських організацій, а також представники Української Православної Церкви.

сізо

Начальник слідчого ізолятору Юрій Ткачук здійснив короткий екскурс у історію підпорядкованого йому закладу та розповів про особливості діяльності даної установи. Подальше ознайомлення з установою у відвідувачів відбувалося під час безпосереднього обходу території СІЗО.

сизо1 сизо2

У супроводі начальника установи, відвідувачі ознайомилися із роботою чергової частини; обладнання слідчих кабінетів, внутрішнього поста № 4 (камери, де утримуються неповнолітні ув’язнені та жінки); бібліотеки; медичної частини, де мали змогу дізнатися про те, як проходить медичне обстеження та лікування ув’язнених та засуджених; класу загальноосвітнього навчання, кімнати психоемоційного розвантаження, камерою матері та дитини, банно – прального комплексу; харчоблоку, оцінивши якість приготування їжі; церкви, гуртожитку для засуджених господарської обслуги, приміщення для надання тривалих побачень, а також для проведення судових засідань в режимі відео-конференції.

сизо3 сизо5

По завершенні візиту – відвідувачі завітали до брендового магазину готової продукції підприємств установ виконання покарань Рівненської області «Лавка майстра».

сизо6

«Дні відкритих дверей в установах виконання покарань Рівненської області практикуватимуться і надалі» – коментує начальник управління Олександр Адамець – «Головна мета таких заходів полягає у тому, аби діяльність пенітенціарних установ була прозорою та відкритою для громадськості».

 Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

835 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 5 =