З резервного фонду обласного бюджету планують додатково виділити 258 тисяч гривень на виконання обласних програми відпочинку та оздоровлення дітей та програми підтримки молоді. З цих коштів 198 тисяч передбачені на придбання путівок на оздоровлення дітей з Донецької та Луганської областей.

Саме про це сьогодні говорили депутати обласної ради під час засідання постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей. Як повідомила заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Наталія Чигир за ці коти планується придбати орієнтовно півсотні путівок на оздоровлення дітей, котрі прибули на Рівненщину із зони проведення антитерористичної операції на сході України.

DSC_0882

Окрім того у рамках обласної програми підтримки молоді для забезпечення змістовного дозвілля на Рівненщині дітей  із вказаних регіонів планують виділити 60 тисяч гривень. Члени комісій підтримали запропоновані зміни до обласного бюджету, проте остаточно рішення буде прийматися під час сесії обласної ради 17 червня.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

523 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − десять =