В Дубровиці відбувся міжнародний мотобольний турнір «Миру і єдності». Позмагатись приїхали команди «Поділля» міста Кам’янець-Подільський Хмельницької області, «Нива» села Вишняки Полтавської області та команда міста Пінськ Республіки Білорусь. Проведення заходу стало можливим завдяки підтримки Дубровицької райдержадміністрації, працівників лісового господарства та ініціативидиректора заводу будівельних матеріалів Миколи Голяки.

З вітальним словом до учасників та гостей турніру звернувся голова Дубровицької РДА Сергій Киркевич: «Це свято спорту дуже важливе для нас, адже мотобол для дубровичан це те саме, що «Динамо» Київ для України».

Керівник району подякував ветеранам дубровицького мотоболу за те, що в свій час їх команда  на високому рівні здобувала перемоги і мала неабиякий успіх.

Перемогу у змаганнях здобула команда з Полтавщини. Діти привітали гостей спортивного дійства танцювальним флешмобом та заспівали гімн. На честь свого професійного свята лісівники частували всіх бажаючих кулешем, шашликом та смаженою картоплею.   

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

 

666 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =