Вчора, 27 листопада, відбулося засідання конкурсної комісії з добору керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.
На ньому члени комісії під головуванням Людмили Мариніни розглянули заяви претендентів на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат I-III ступенів» Рівненської обласної ради. Зокрема, Наталії Тарасевич та Тетяни Каленик.
Переглянувши подані документи голова комісії зауважила, що вони відповідають установленим законодавством вимогам.
Відтак, одноголосно члени комісії проголосували за допущення двох кандидатів до участі у конкурсі на посаду директора вищезгаданої школи. Окрім того, в ході засідання члени комісії визначили дату проведення конкурсного відбору, який згідно рішення відбудеться 3-го грудня о 14:00.
Нагадаємо, що на ньому кандидати на посаду проходитимуть перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, а також публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Перевірка знання законодавства буде здійснюватися у формі письмового тестування.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
197 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 10 =