Сьогодні, 30 червня, особовому складу Радивилівського відділення поліції начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв представив нового керівника. Ним став 40-річний майор поліції ЮрійСемеренко.
PM920image001
На офіційне представлення також завітали керівництво районної влади, голова суду та прокурор Радивилівщини, від роботи яких, як і від працівників поліції, залежать правопорядок, безпека та добробут мешканців району.
PM674image002
Сергій Князєв наголосив новопризначеному начальнику Радивилівськоговідділення на необхідності ефективної взаємодії між населенням і владою:
«Не потрібно одразу робити кардинальних переформатувань у роботі відділення поліції, а почати з налагодження співпраці з громадськістю, органами місцевого самоврядування, судовою гілкою влади та іншими правоохоронними структурами району. Дослухайтесь до населення, реагуйте на всі зауваження і вказані вам недоліки».
PM149image003
На це, з призначенням нового начальника поліції району, щиро сподіваються керівництво Радивилівщини, а от особовому складу доведеться докласти зусиль, аби виправдати довіру громадян і довести, що поліцейські — на варті безпеки та спокою жителів району.
Очільник поліції області подякував також за роботу попередньому керівнику відділення поліції Олександру Пянтковському, який і далі продовжуватиме нести службу на Радивилівщині.
Юрій Семеренко, уродженець села Срібне Радивилівського району, до цього часу обіймав посаду командира взводу батальйону поліції управління поліції охорони.
Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області
633 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − чотирнадцять =