В зоні відповідальності військ ОК «Захід» тривають збори з військовослужбовцями-резервістами
Усі вони мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.
Зараз на Рівненському полігоні резервісти відпрацьовують індивідуальні вправи та виконують завдання у складі взводів.
«Повернулись хлопці, які пройшли з нами через пекло боїв під Маріуполем, у Марїнці та Красногорівці. Їм треба лише згадати навички, під час проведення бойового злагодження, відшліфувати свої дії у тій чи іншій ситуації, покласти руки на приклади автоматів та важелі знайомої техніки» – сказав командир роти з позивним «Тигр»
Він зауважив, що всі резервісти вже мають високий рівень професійної підготовки та чималий досвід бойових дій у зоні АТО. Цей досвід треба зберегти, а навички вдосконалити. Це і є основним завданням військових зборів.
Резервістам відшкодовують компенсацію за проїзд  до місця проходження зборів та у зворотному напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань). Також щорічно виплачується грошова винагорода у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.
Нагадуємо, що відповідно до Указу Президента України від 18 травня 2015 року №274/2015 «Про внесення змін до Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України» «В особливий період на службу у військовому оперативному резерві першої черги в обов’язковому порядку зараховуються військовослужбовці, звільнені зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві, – на посади відповідно до їх військових звань», повідомили в ОК «Захід».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
412 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − шість =