Оновлена інформація: сьогодні, 01 квітня 2019 року серце Даниїла Черетка перестало битися. Співчуття родині та батьками хлопчика.
Восьмий місяць маленький Даниїл Черетко з села Оржів, що у Рівненському раойні, бореться за своє життя. У свої 2 роки хлопчик вже знає, що таке операція, крапельниці та виснажливі медичні процедури – у дитини рак головного мозку.
«Все сталося в суботу 3 лютого 2018 року. Син грався бігав, все як завжди. Вже після обіду у дитини раптово  почалася рвота. Ми спочатку подумали, що отруєння, але за годину почалися судоми і він почав втрачати свідомість», – пригадує мама хлопчика Оксана.
А далі лікарняна палата, обстеження та страшний діагноз.
«У Києві сина прооперували. Це була дуже складна і довга операція, всю пухлину видалити не вдалося оскільки вона знаходиться біля стовбура головного мозку», – розповідає Оксана Черетко.
Гістологія показала, що новоутворення злоякісне.
«У дитини діагностували анапластичну олігоденроастроцитому. Перший блок хіміотерапії ми пройшли у Рівненській дитячій  онкогематології, після цього було зроблено МРТ, що показало збільшення пухлини», – каже мама Даниїла.
Після цього родина вирішила лікувати сина у Польщі, а там хлопчику поставили новий діагноз Glioblastoma IV.
«На жаль, 4-місячна закордонна терапія у Варшаві також не дала результатів. Пухлина ще збільшилась та пішли метастази в ліву півкулю головного мозку та до низу шиї», – розповідає Оксана Черетко.
Батьки хлопчика кинулися на пошуки експериментального лікування підступної хвороби, адже хіміотерапія та радіотерапія у даному випадку не ефективні.
«Ми найшли лікаря Arno Thaller у приватній клініці  Німеччини, в якого є дієве лікування для Glioblastomu IV», – каже мама хлопчика.
Нині Даниїл з батьками у Німеччині. Попереду у дитини безліч процедур та операції.
«Даниїл виглядає, як звичайний хлопчик, тільки без волоссячка, без вій та брів. Любить дуже складати кубики, танцювати та співати. Коли починаються  процедури, він починає сильно кричати та плакати, тримаємо силою», – розповідає мама хворої дитини. – «Лікування буде тривати дуже довго (до 4-х років), тому ми потребуємо великих коштів для оплати за лікування нашого єдиного синочка».
Складна життєва ситуація у якій опинилася звичайна родина з Рівненщини не лишає байдужими та об’єднує навколо себе людей, які прагнуть допомогти дитині подолати хворобу.
7 жовтня о 16:00 у селі Зоря відбудеться благодійний футбольний матч: на поле вийдуть священики Київського патріархату та депутати. Про це організатори заходу розповіли під час прес-конференції у «Медіа-центрі».
Варто зазначити, що у такий спосіб збір благодійних коштів для родин, які потребують допомоги, відбувається не вперше – це буде четвертий подібний матч.
Голова правління ГО «Елеос-Рівне» Василь Лозинський аналізуючи попередні ігри, висловлює сподівання зібрати суму у 100 тисяч гривень.
«Головна мета всього цього – це об’єднання, друга мета – чужих дітей не буває, тому ми всі разом можемо взяти тягар хоча б однієї родини і хоча б якось допомогти, і звісно, це популяризація здорового способу життя», – зазначає заступник голови Рівненської райради Микола Сальчук.
В благодійному заході братимуть участь духовенство, депутати, представники адміністрації та всі кому небайдужа доля дитини.
Долучитися до допомоги можете і Ви.
Реквізити для допомоги Даниїлу Черетко: 4149 4978 6326 7599 (Приватбанк) Черетко Оксана Миколаївна (мама), телефон: Viber: +48575276371;
5168 7573 5338 1249 (Приватбанк) Черетко Микола Анатолійович (тато);
Рахунок на допомогу у злотах: 09124010951111001082143766 – CHERETKO MYKOLA;
Рахунок на допомогу у євро: 37 1240 6133 1978 0010 8456 6121 – CHERETKO MYKOLA;
PayPal: Mail: Danilwanttolive@hotmail.com.
14 434 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × два =

НОВИНИ