Із початку передвиборчої компанії на території Рівненської області зареєстровано 122 факти, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.
За результатами перевірки складено та скеровано на розгляду суду 45 адміністративних матеріалів, із яких: за частиною 2 статті 212-13 (розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без вихідних даних) – 37 протоколів, за статтею 152 (порушення держстандартів, норм і правил у сфері благоустрою) – 4 протоколи, за статтею 173 (дрібне хуліганство) – 2 протоколи та по одному – за частиною 2 статті 212-14 (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів) та 212-10 (порушення обмежень щодо проведення передвиборної агітації) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Найбільше правопорушень зафіксовано в обласному центрі та Сарнах.
Крім того, тривають досудові розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактами підроблення документів та хуліганства, які мали місце у Рівному та Дубно відповідно.
Відсьогодні працівники поліції приступають до охорони виборчої документації, а десятеро поліцейських із 16 липня вже несуть службу на окружних виборчих комісіях.
Всього до охорони публічної безпеки та порядку на 1011 виборчих дільницях (з яких 5 ОВК) залучається 1223 працівники поліції.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
180 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =

НОВИНИ