Традиційно, до Всесвітнього дня людей з інвалідністю, який щорічно відзначають 3 грудня, в обласному центрі «Інваспорт» відбулися урочистості.
Так, спортсмени, які здобули призові місця на чемпіонатах Європи та світу, отримали грошові нагороди та грамоти.
Нагороди отримали спортсмени з вадами слуху, з ураженням опорно-рухового апарату, вадами розумового і фізичного розвитку. Їх відзначили у категоріях дзюдо, легкої атлетики, пауерліфтингу та спортивних танцях та візках.
«Щиро вітаю вас зі здобуттям високих нагород на міжнародній спортивній арені. Усі ви безперечно є гордістю нашого регіону, адже демонструєте не лише високий рівень професіоналізму, але й ваш приклад є поштовхом для розвитку фізкультури і спорту Рівненщини. Ми за вас вболіваємо, переживаємо і радіємо, коли бачимо вас на найвищих п’єдесталах пошани», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.
Цьогоріч Рівненські спортсмени з інвалідністю мають високі здобутки. Зокрема, 14 рекордів світу встановили пауерліфтинги Рівненщини на чемпіонаті світу серед спортсменів з вадами зору. Днями золоту нагороду здобув Іван Сівак на чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках. Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату у змаганнях з легкої атлетики посіли призове місце. Відзначились рівняни з вадами слуху й перемогами на чемпіонаті Європи з дзюдо.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
92 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + 20 =