Таке рішення прийняли депутати на черговій сесії обласної ради, проголосувавши за проект рішення «Про створення комунального закладу «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради.
Як відзначив Голова ОПР Пласту НСОУ у Рівненській області Юрій Шадий, основна задача молодіжного центру – координувати роботу створених гуртків, які діють при школах та позашкільних закладах.
В ньому проводитимуть заходи для пластунів і зацікавлених Пластом дітей та молоді області.
«На базі центру проходитимуть методичні зустрічі, семінари, навчання, тренінги для молодіжних працівників, керівників пластових підрозділів та волонтерів. Крім того, центр координуватиме і підтримуватиме проведення щорічних літніх наметових освітніх таборів для дітей та молоді за пластовою методикою», – зазначив він.
Питання щодо створення Пластового центру ініціював перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк. Він наголосив, що потрібно впроваджувати національно-патріотичне виховання (пластову виховну систему) в громадському житті, освітніх закладах, позашкільних установах та в молодіжних об’єднаннях.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
184 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 2 =