Прокуратурою області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо 5 осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч.ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 301 КК України (розповсюдження порнографічних предметів організованою групою осіб).
Встановлено, що злочинну групу в квітні 2018 року у м. Рівне створили та очолили, з метою отримання незаконних доходів на постійній основі, 31-річний чоловік та його 27-річна дружина, до складу якої залучили 3 жителів Рівненської та Хмельницької областей. Спільниками організовано та забезпечено роботу онлайн-студії в орендованому приміщенні з метою трансляції відеоматеріалів, що містить порнографічний зміст. Виконавці особисто здійснювали трансляцію в режимі реального часу, згідно складеного графіку.
Працівниками правоохоронних органів діяльність організованої злочинної групи ліквідовано у лютому поточного року.
Під час досудового розслідування між прокурором та 3 підозрюваними укладено угоди про визнання винуватості, які в подальшому скеровано до Рівненського міського суду для розгляду по суті.
На даний час слідчими СУ ГУНП в Рівненській області стосовно решти учасників злочинної групи проводиться досудове розслідування.
Довідково: за вчинення інкримінованого злочину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
550 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + пятнадцять =