Тренінги проведуть для підвищення кваліфікації сімейних лікарів та районних лікарів-кардіологів. Це буде четвертий, фінальний, етап таких навчань, що реалізуються в межах проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
Зокрема, під час навчань лікарі мають змогу поглибити свої знання щодо лікування та профілактики найбільш поширених хвороб систем кровообігу: ішемічної хвороби серця, стенокардії, гострого коронарного синдрому, артеріальної гіпертензії та інших.
За словами керівника групи консультаційної підтримки проекту Сергія Рибачка,  загалом передбачалося провести навчання майже півтори тисячі сімейних лікарів та лікарів-кардіологів:
«В цілому в рамках проекту передбачається проведення 55 дводенних тренінгів під час яких заплановано підвищити кваліфікацію сімейних лікарів, лікарів-кардіологів та терапевтів, лікарів приймальних відділень та бригад екстреної медичної допомоги. На разі за два попередніх роки реалізації проекту ми провели 49 тренінгів, участь в яких взяли 1016 лікарів нашої області. Тож зараз розпочали, четвертий, останній етап в межах якого пройде ще 6 таких тренінгів. Під час кожного такого заходу наші тренери намагаються дати максимально сучасні знання та рекомендації, виходячи із новітніх методик профілактики та лікування хвороб систем кровообігу не лише у формі теоретичних навчань, але й на практиці».
У свою чергу начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук зазначає, сьогодні в Україні впроваджується реформа системи охорони здоров’я, в якій основну ставку роблять саме на інститут сімейних лікарів:
«Саме вони працюють в безпосередньому контакті із пацієнтами. Тож від того, наскільки ці лікарі будуть підготовлені, часто залежатиме життя пацієнта. Також до участі в тренінгах залучені лікарі приймальних відділень та бригад екстреної медичної допомоги. Тому що саме вони здійснюють перший контакт з пацієнтом і відповідно від правильності їхніх дій залежить ефективність подальшого лікування».
Завжди відкриті до співпраці,
Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області
Будь-які запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна висилати на електронну адресу: media.rivnewb@gmail.com, або на адресу:rivnegus@gmail.com.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
340 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 6 =

НОВИНИ