Участь у ньому взяли більше сотні господарників краю, а також керівництво ОДА. На підсумки 2018-го завітали заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Віктор Шеремета та президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак.
«Для фермерства 2018 рік став суттєвим для підтримки фермерства. На розвиток фермерських господарств у державному бюджеті було закладено 1 млрд. грн. Ми визначили декілька блоків для основних потреб фермерів. Це і компенсація кредитних ставок, вартості обладнання тощо. Найбільша кількість фермерів скористалася компенсацією на здешевлення вартості сільгосптехніки, завдяки чому купували техніку із знижкою 40%», – розповів Віктор Шеремета (на фото).
Під час конференції голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Рівненській області Андрій Кузьмич прозвітував про роботу, проведену організацією торік.
Сільгоспвиробники обговорили свої нагальні проблеми, серед яких – питання, пов’язані із передачею земель постійного користування у власність фермерам і державного сприяння дрібним сільгоспвиробникам. Щодо останнього, то заступник Міністра АПК анонсував додатковий напрямок державної допомоги – підтримка молодого фермера.
За словами заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка, у 2018 році в області для фермерів було спрямовано близько 12 мільйонів гривень бюджетних коштів, державною підтримкою скористалося 120 господарств. «Це незначна сума, але є хорошим початком для вашої праці. Додам, що програми з підтримки фермерства будуть продовжуватись – як з обласного, так і з державного бюджетів», – відзначив Ігор Тимошенко.
Підчас конференції кращих фермерів Рівненщини нагородили відзнаками Міністерства та облдержадміністрації. Голові фермерського господарства «Влада» Олександру Романчуку ( на фото) вручили посвідчення і нагрудний знак «Заслужений працівник сільського господарства України».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
216 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + сім =