Козацькі забави, представлення автентичних костюмів та жартівлива лоторея – на Рівненщині відбувся Всеукраїнський фестиваль «Красносільських вітряків»
Цьогоріч захід є ювілейним. Вже 10 років поспіль у селі Красносілля Гощанського району проводять свято народної творчості, історії та побуту.
Цього разу на фестиваль з’їхалися близько 30-ти художніх колективів з різних куточків України, а саме: з Рівненської, Вінницької, Черкаської, Хмельницької, Чернігівської, Волинської, Тернопільської, Луганської, Житомирської, Київської областей та міста Києва.
На «Красносільських вітряках» кожна область представила свої мистецькі таланти і автентичні костюми. Гостей пригощали старовинними українськими стравами – красносільськими пирогами, короваєм та справжнім козацьким кулішем. На території фестивалю діяла виставка виробів народних умільців, проходили численні майстер-класи та козацькі забави.
Дітей розважали на атракціонах, а для дорослих приготували жартівливу сільськогосподарську лотерею. Окрім цього, усі охочі мали змогу оглянути територію вітряка та долучитись до екскурсії селом.
Нагадаємо, фестиваль проводиться з метою відродження та популяризації народних традицій, свят та обрядів, залучення дітей та молоді до народного мистецтва.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
417 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + 15 =