Завадили потраплянню на споживчий ринок 2600 літрів фальсифікованого алкоголю та контрафактних сигарет
Оперативники управління захисту економіки в Рівненській області продовжують проводити заходи по викриттю осіб, які займаються виробництвом та реалізацією на споживчий ринок фальсифікованого алкоголю.
Організували діяльність підпільного алкогольного цеху 2 мешканців Рівненської області. Сировину (спирт) для виготовлення алкогольної продукції транспортували з сусідньої області та розливали у пластикову тару об’ємом 0,5 та 5 літрів. Реалізовували продукцію в межах Рівненської області.
В ході проведених обшуків співробітниками управління захисту економіки Національної поліції спільно зі слідчими Рівненського районного відділу поліції за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури було припинено підпільне виробництво фальсифікованого алкоголю та вилучено з обігу алкогольну продукцію сумнівної якості, пластикову тару та «контрафактні» сигарети торгових марок «Jin Ling» та «Compliment».
За попередніми даними вартість вилученого становить понад 250 тисяч гривень.
Зазначені слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження за ст. 199 КК України (Виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів, державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).
На даний час вирішується питання про призначення експертиз.
Повідомляє управління захистуекономіки Національної поліції України
Теґи:
400 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять + 5 =

НОВИНИ