ed3e0f05f1005cfaef7f702a018134fdУ 2016 році комунальним закладом «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради запроваджується соціальний просвітницький проект «Твоє право». У рамках відеоконференції консультації надаватимуть фахівці для людей пенсійного віку, а також для малозабезпечених та соціально незахищених мешканців Рівненщини.

Тема першої відеоконференції, яку 27 січня о 14.00 проведуть представники Рівненського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: «Житлові права громадян: виселення з жилого приміщення».

– У 2016 році наша бібліотека запроваджує проект «Твоє право». Це вже третій проект у режимі відеоконференції, який відтепер відбуватиметься щомісячно. До цього уже впродовж 15 років щоквартально ми проводимо відеоконференції для людей з обмеженими можливостями. Також запровадили інформування про реформи у державі. Запитання фахівцям можуть поставити не лише користувачі бібліотеки у місті Рівне, але й у районах, адже захід транслюватиметься у всіх центральних районних бібліотеках. Ознайомитися з відеоматеріалом після проведення консультації можна буде також на нашому сайті, – розповіла заввідділом маркетингу і наукової роботи комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради Світлана Ступницька.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Засуджений хотів сухарів та наркотиків

У Рокитнівському районі для незаконного видобування бурштину залучили важку техніку

У РІВНОМУ МИНУЛОЇ ДОБИ ЗА ГОДИНУ СТАЛОСЯ ВІСІМ ДТП

Убита рівнянка не перша жертва злочинця

У РІВНОМУ ЧОЛОВІК ВИСТРІЛИВ СОБІ У ГОЛОВУ

Рівненському артисту Петру Ліснічуку потрібна ваша допомога.

На Рівненщині вилучили алкоголю на суму 248,8 тис. грн

У Рівному відбулася виставка «Крим – наша благословенна земля»

У Рівному буде проводитися група самодопомоги для ВІЛ-інфікованих

Волинський народний хор щедруватиме для рівнян

tomat_green-01

511 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − 1 =

НОВИНИ