Рівненська ОДА розробила новий порядок оздоровлення дітей. Ініціативу підтримали депутати обласної ради. Тож уже цьогоріч надаватимуть грошову допомогу для компенсації вартості путівок у табори області.

«Відтепер тендери проводитися не будуть. Часткову або повну оплату вартості путівки здійснюватимуть за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів у вигляді адресної грошової допомоги. А для її реалізації заключатиметься трьохстороння угода між батьками, закладом та обласним центром з організації оздоровлення та формування здорового способу дітей та молоді», – повідомила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час координаційної ради з питань оздоровлення дітей.

Ще однією новацією, на думку посадовця є те, що заклад, де відпочиватимуть діти, батьки обиратимуть самі. А це створить конкуренцію серед оздоровчих установ. Також забезпечить економію обласних коштів, ефективність і прозорість процесу.

За словами начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталія Ліпського, в області запроваджують два види отримання грошової допомоги.

Перша – це повна компенсація вартості путівки. Вона надаватиметься для оздоровлення дітей із числа сиріт, інвалідів, багатодітних та малозабезпечених сімей. Норма розповсюджуватиметься і на дітей, один з батьків яких загинув у зоні АТО або під час Майдану.

Інша грошова допомога передбачає часткову компенсацію вартості путівки. Вона складатиметься з 2-х прожиткових мінімумів, а це – близько 3,5 тисяч гривень.  Допомога надаватиметься на оздоровлення дітей із категорії переселенців, чорнобильців, талановитих та обдарованих, а також тих, хто стоїть на диспансерному обліку. Решту коштів доплачуватимуть або самі батьки, або профспілки та підприємства.

Загалом на оздоровчу кампанію 2017 з обласного бюджету виділено понад 6 мільйонів гривень. Тим часом райони, міста та об’єднані громади також готуються неї. Зокрема, на відпочинок дітей у Рівному виділили понад 4,5 мільйонів гривень, а у Вараші та Дубно – більш, як по півмільйона.

«Ми сподіваємося, що запровадження нового порядку оздоровлення дітей у кінцевому результаті сприятиме залученню більшого фінансового ресурсу на цей процес. А також допоможе оздоровити більшу кількість дітей», – додала Світлана Богатирчук-Кривко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

785 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − одинадцять =