Не знаю чи звернули увагу мешканці Рівненщини на новину, про яку писало чимало видань 15 січня цього року. Якщо детальніше, то новина про те, що на стаціонарному посту в Мангуші в одному автомобілі, який прямував з Приазов’я у Рівне, виявлені 5 РПГ в заводській упаковці, які були заховані під сидінням, і 3 пачки патронів – під капотом.машина

Здавалося б, що в наш час це можливо і в принципі здивувань не виклика, тим більше йде війна, де воюють не дрючками, а зброєю, яка вбиває. От і захотілося хлопцям приволокти на рівненщину «сувенірчики» з АТО.гпр

Однак, у мене особисто викликало сумнів, що везуть парубки саме «сувеніри», а не засоби, які будуть застосовуватися за їхнім безпосереднім цільовим призначенням…

Так от, що саме мені вдалося дізнатися про цей інцидент. Хлопці, які їхали в автомобілі і везли згадану зброю всі родом з Рівненської області. Скажу більше, всі вони мешканці Полісся, де, як нам всім відомо, останнім часом ідуть «міні війни», кримінальні розбірки за право видобутку сонячного каміння. І хто сильніший той миє, копає, а також і кришує незаконний видобуток бурштину.

Можливо хлопці вирішили і самі зайнятися цим «сонячним бізнесом» але і не виключно, що везли вони «подарунки» комусь під замовлення. Суть хай встановлюють правоохоронці, але є один момент – водієм авто був Валентин Семенчук.

Цей пан Валентин був довіреною особою одного нині можновладця на прізвисько «пельмень».помічник1

 Місцевим сарненчанам це прізвисько відоме всім, а от кому не відомо то скажу, що то нині народний депутат Народний депутат VIII скликання, фракція “Батьківщина”. Член Комітету Верховної Ради з питань транспорту, Сергій Євтушок.

З ім’ям останнього пов’язано багато чуток про незаконний видобуток бурштину і оскільки він людина далеко не бідна, думаю, що чутки ті не безпідставні.

Тим більше, Сергій Євтушок у своїй передвиборчій програмі брав на себе зобов’язання на законодавчому рівні врегулювати питання видобутку бурштину. Як наслідок , 24 квітня 2015 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону « Про видобування та реалізації бурштину » №1351-1. А от самого Євтушка серед співавторів законопроекту не було.

А це і не дивно, скоріше за все нардеп вирішив врегулювати видобуток бурштину не на законодавчому рівні, а силовим методом з допомогою РПГ та іншої вогнепальної зброї.

Я звичайно не стверджую, а лише припускаю зацікавленість наведених вище осіб, але погодьтеся логічне зерно у цій всій історії є…

Віктор Бойко

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненські фотографи про фотомистецтво і не тільки…

На Рівненщині рятувальники навчають громадян правилам безпечної поведінки на льоду

Рівненські фотографи про фотомистецтво і не тільки…

На Рівненщині організують рятувальні пости у місцях масового проведення заходів Водохреща

На Рівненщині названо перших лауреатів Всеукраїнської літературної премії

На Рівненській АЕС ремонтують енергоблок

Демобілізовані Рівненщини везли додому гранатомети

У колоніях Рівненщини засуджені новорічні свята “святкували” без алкоголю

Скільки ялинок продали лісівники Рівненщини до новорічних свят

tomat_green-01

3 323 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 16 =