Нещодавно, в Катеринівській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№46) під час проведення оперативно-розшукових заходів по перекриттю каналів надходження заборонених предметів до зони, що охороняється, співробітниками установи під час огляду дільниці периметру установи було виявлено згорток овальної форми в шкарпетці. Про дане виявлення було повідомлено працівників Сарненського ВП ГУНП України в Рівненській області. По прибуттю слідчо-оперативної групи в присутності понятих вищевказаний згорток був розгорнутий, у якому знаходились одна таблетка та сім частинок з написами «В8», запальничка та картоплина.
1-1 2-1
В Полицькій виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№76), під час перебування на короткостроковому побаченні, громадянин, житель м.Луцьк Волинської області, намагався передати засудженому, через вентиляційний отвір, мобільні телефони в кількості 9 шт., розібрані зарядні пристрої в кількості 3 шт., та батареї до мобільних телефонів в кількості 3 шт. Дані заборонені предмети співробітником колонії було вилучено та оформлено відповідні документи. Мобільні телефони, зарядні пристрої та батареї затриманий громадяни примотав до власного тіла клейкою стрічкою.
3-1 4-1
Співробітниками Городищенської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96) було помічено, що невідома особа здійснила перекид на територію установи. По прибуттю на  місце події молодшими інспекторами чергової зміни було проведено огляд території дільниці установи. В результаті огляду, на території внутрішньої забороненої зони, було виявлено та вилучено три пакунки обмотані клейкою стрічкою, в яких знаходилось 7 (сім) мобільних телефонів та пластикову пляшку об’ємом 2 (два) літра з невідомою прозорою рідиною з різким спиртовим запахом.
5-1
По даних фактах в установах проводиться перевірка.
Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області
662 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =

НОВИНИ