Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков разом з міським головою Рівного Володимиром Хомком та власником ВАТ «Рівненський льонокомбінат» Олегом Червонюком відкрили надсучасну котельню.

Твердопаливна котельня, котра встановлена на території Рівненського льонокомбінату, немає аналогів в Україні. Обладнання, основу якого складає паровий котел виробництва Австрії, забезпечуватиме як обігрів приміщень, так і вирішення виробничих потреб. Котельня, котра працює на відходах деревообробки має високий коефіцієнт корисної дії – до 90% та щороку може замінити майже 2 мільйони 700 тисяч кубометрів природного газу.

«Дана котельня є унікальною для нашої області, оскільки працює на основі так званих «зелених» технологій, – відзначив Віталій Чугунніков. – Вона практично не дає шкідливих викидів в атмосферу, а як сировину використовує відходи від деревообробної галузі, щепу чи енергетичну вербу. Причому унікальність цієї котельні полягає в тому, що попередньо сировину не потрібно додатково обробляти».

Тож відтепер, окрім повної незалежності від російського газу, в новій котельні відбуватиметься утилізація відходів, а завдяки альтернативним джерелам енергії, відчутно зменшиться собівартість продукції підприємства.

«Сьогодні, напевне, є зайвим говорити про актуальність провадження енергоефективних технологій та газозаміщення в системі житлово-комунального господарства. І обласна влада вже не перший рік працює в цьому напрямку», – наголосив голова Рівненської облдержадміністрації.

За словами Віталія Чугуннікова, Рівненщина перебуває в лідерах України по газозаміщенню. «Саме тому мені особливо приємно сьогодні бачити, як до цього процесу долучається і приватний сектор. Рівненщина багата лісом, а тому, я переконаний, саме за такими котельнями майбутнє в нашій області», – зазначив Віталій Чугунніков.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Завтра у Рівному відбудуться експертні громадські слухання щодо перейменування вулиць м. Рівного.

ЗА ДОБУ НА РІВНЕНЩИНІ ЗНИКЛО ТРИ АВТОМОБІЛЯ

Виплати військовим, задіяним у АТО, подвоюються

РІВНЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗШУКАЛИ ВИНУВАТЦЯ СМЕРТЕЛЬНОЇ ДТП

Навчання призупинили ще два райони та одне місто Рівненської області

У Рівному невідомий знищив меморіальну дошку Степану Бандері

У Рівному завершився ХІІ фестиваль «Різдвяні піснеспіви»

У Рівному з’явиться вулиця Василя Червонія

На Рівненщині більше 2 тисяч незахищених громадян отримали фінансову підтримку

22 січня має стати початком відзначення Року Державності України

tomat_green-01

 

Теґи:
632 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − три =

НОВИНИ